Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 28.07.2024, 18:28
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Bo meczu w Sosnowcu nie było xD
Oj tam, oj tam. Szczegółów się czepiasz.
Najważniejsze - jak napisał s1mone przed meczem - że wreszcie trener Polak, nie ten parodysta Rude, no i Polacy w składzie, łącznie z naszym nowym Messim - Sukiennickim. Ładnie się zestarzało - jak mleko na słońcu

Okazuje się że nie trzeba Rude i Hiszpanów żeby złapać kolejną czerwoną kartkę pod rząd - wystarczy nieruchawy kloc w obronie i podły rywal, który wykorzystuje jego upośledzenie ruchowe. No nie mam słów jakiego asa sprowadziliśmy za kasę na życzenie Moskala. Rozumiem za darmo, ale żeby za coś takiego zapłacić to trzeba mieć nieźle narąbane pod kopułą.

Moskal uczy się ligi?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.07.2024 o godz. 18:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując