AgresywnyChomik napisał(a):

|
Bo meczu w Sosnowcu nie było xD
|
Oj tam, oj tam. Szczegółów się czepiasz.
Najważniejsze - jak napisał s1mone przed meczem - że wreszcie trener Polak, nie ten parodysta Rude, no i Polacy w składzie, łącznie z naszym nowym Messim - Sukiennickim. Ładnie się zestarzało - jak mleko na słońcu
Okazuje się że nie trzeba Rude i Hiszpanów żeby złapać kolejną czerwoną kartkę pod rząd - wystarczy nieruchawy kloc w obronie i podły rywal, który wykorzystuje jego upośledzenie ruchowe. No nie mam słów jakiego asa sprowadziliśmy za kasę na życzenie Moskala. Rozumiem za darmo, ale żeby za coś takiego zapłacić to trzeba mieć nieźle narąbane pod kopułą.
Moskal uczy się ligi?