Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 28.07.2024, 18:15
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?

Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach?

Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne.

Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni.

/sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie.
Bo meczu w Sosnowcu nie było xD
W zeszlym roku nie mielismy kadry na awans ale mielismy kadre na PP ot paradoks.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 28.07.2024 o godz. 19:04.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując