|
Czy będzie w Wiśle w końcu ktoś kto zabroni podawać Colleyowi do własnego bramkarza? przecież to zabija mecz po meczu, co z tego że chłop może umie bronić jak jego rozgrywanie piłki działa na drużynę jak plug 4 skibowy na starego kulawego konia.
Dzisiaj wszyscy słabo, o Zwolińskim nie chce mi się nawet pisać, ludzie kochani pan Sobczak się z tego śmieje..
Najbardziej zasmucił mnie Kazek Moskal z czekaniem ze zmianami, środek pola nie działał cały mecz. O ile Sapała jeszcze coś bronił bo do przodu nie grał nic to Kutwy dziś nie było na boisku w ogóle. Dlaczego trener tak późno porobił tam zmiany..
Biedrzycki lepszy od Urygi mimo czerwonej kartki.
Fajne wejście Piotra i Patryka, gdyby te zmiany były chociaż pięć minut wcześniej to może byśmy jeszcze mieli kilka okazji żeby coś wcisnąć, chociaż z taką skutecznością to możemy tysiąc razy strzelac na bramke i tak nie strzelimy
Jeśli miałbym oceniać piłkarzy w skali 1-10 to Piotrek 8, Patryk 6, Cziczkan 5, Baena 3, Młyński 3, Sukiennicki 2 reszta po zero a Zwoliński -1
|