|
Meczu nie oglądałem, ale wydaje mi się, że to żadne odkrycie, że brakuje nam jakości. Drużyna jest w proszku i gramy słabymi zawodnikami, na których jesteśmy skazani ze względu na wysokość i długość ich kontraktu.
Czy ten Biedrzycki rzeczywiście taki klockowaty, jak ktoś pisał w innym temacie?
|