FraMat napisał(a):

Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.
|
Nie jest żadną manipulacją pisanie, że wiele osób nie tylko tutaj na forum dążyło do przestawienia w Wiśle wajchy na rzecz obecności w kadrze oraz na boisku większej ilości Polaków i próbowało rozpętywać nagonki na Hiszpanów
Nie jest żadną nieprawdą stwierdzenie, że Królewski w znacznej mierze spełnił ich oczekiwania sprowadzając Mikulca, Biedrzyckiego, Sukiennickiego, Zwolińskiego, pozostawiając w klubie Młyńskiego i Starzyńskiego.
Nie jest nieprawdą, że w meczu z Polonią większość naszej drużyny stanowili krajowi zawodnicy.
Więc przestań nazywać manipulacją to, co nią nie jest, by po swojemu zakłamywać rzeczywistość.
Emjot napisał(a):
|
a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?
|
W ostatnim meczu, w którym Villar grał w Krakowie występował z konieczności na pozycji prawego obrońcy, to nie jego pozycja, więc nic dziwnego że wypadł tam katastrofalnie. Jaka jest jego rzeczywista piłkarska wartość gdy jest dobrze przygotowany, zdrowy i w formie pokazywał zarówno w Wiśle w rundzie wiosennej 2023 roku jak i teraz pokazuje w Jagiellonii.
Każdy kto choć odrobinę zna się na piłce, wie, że to dużo lepszy i cenniejszy zawodnik niż taki Młyński czy Starzyński. Przypomnij jakie miał w Wiśle liczby, a jakie Ci dwaj plus inni grający w ostatnich dwóch latach u nas Polacy na pozycji bocznego pomocnika?
A Eneko był pomyłką transferową. W żadnym klubie nie ma 100% udanych transferów. Jego osoba w niczym nie podważa sensu sprowadzania do Polski takich zawodników z hiszpańskich niższych lig jak Carlitos, Imaz, Lionch, Velez, Gonzalez, Carbo, Rodado, Igbekeme. Widzimy jak wspaniale sobie radzi zespół gdy ich brakuje, lub jest ich za mało, a ciężar gry musi brać na siebie taki Kutwa, Młyński, Mikulec, Zwoliński czy Sapała.
Więc raczej to Ty przestań bredzić i pośrednio lub bezpośrednio robić z Biedrzyckiego dobrego i odpowiedniego piłkarza.
S1meone napisał(a):
Dajcie spokoj Markusowi.
On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport.
|
Przestań kłamać. Dawaj cytat, który to potwierdza, albo przeproś. Tym kłamstwem jedynie sam się zaorałeś. Nigdy nie broniłem Ratona z uwagi na paszport, nie pisałem o nim, że jest dobrym i pewnym bramkarzem czy udanym transferem. To rzekome bronienie polegało tylko na obalaniu Twoich wizji, jakoby był najgorszym bramkarzem w historii Wisły, a Broda lepszym od niego golkiperem i próbach wciskania go na siłę do składu.
Szkoda, że przez być może takich podpowiadaczy jak Ty Królewski postanowił wydać pieniądze na przedłużenie mu kontraktu.