Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 28.07.2024, 17:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.
Nie jest żadną manipulacją pisanie, że wiele osób nie tylko tutaj na forum dążyło do przestawienia w Wiśle wajchy na rzecz obecności w kadrze oraz na boisku większej ilości Polaków i próbowało rozpętywać nagonki na Hiszpanów

Nie jest żadną nieprawdą stwierdzenie, że Królewski w znacznej mierze spełnił ich oczekiwania sprowadzając Mikulca, Biedrzyckiego, Sukiennickiego, Zwolińskiego, pozostawiając w klubie Młyńskiego i Starzyńskiego.

Nie jest nieprawdą, że w meczu z Polonią większość naszej drużyny stanowili krajowi zawodnicy.

Więc przestań nazywać manipulacją to, co nią nie jest, by po swojemu zakłamywać rzeczywistość.

Emjot napisał(a):
a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?
W ostatnim meczu, w którym Villar grał w Krakowie występował z konieczności na pozycji prawego obrońcy, to nie jego pozycja, więc nic dziwnego że wypadł tam katastrofalnie. Jaka jest jego rzeczywista piłkarska wartość gdy jest dobrze przygotowany, zdrowy i w formie pokazywał zarówno w Wiśle w rundzie wiosennej 2023 roku jak i teraz pokazuje w Jagiellonii.

Każdy kto choć odrobinę zna się na piłce, wie, że to dużo lepszy i cenniejszy zawodnik niż taki Młyński czy Starzyński. Przypomnij jakie miał w Wiśle liczby, a jakie Ci dwaj plus inni grający w ostatnich dwóch latach u nas Polacy na pozycji bocznego pomocnika?

A Eneko był pomyłką transferową. W żadnym klubie nie ma 100% udanych transferów. Jego osoba w niczym nie podważa sensu sprowadzania do Polski takich zawodników z hiszpańskich niższych lig jak Carlitos, Imaz, Lionch, Velez, Gonzalez, Carbo, Rodado, Igbekeme. Widzimy jak wspaniale sobie radzi zespół gdy ich brakuje, lub jest ich za mało, a ciężar gry musi brać na siebie taki Kutwa, Młyński, Mikulec, Zwoliński czy Sapała.

Więc raczej to Ty przestań bredzić i pośrednio lub bezpośrednio robić z Biedrzyckiego dobrego i odpowiedniego piłkarza.

S1meone napisał(a):
Dajcie spokoj Markusowi.

On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport.
Przestań kłamać. Dawaj cytat, który to potwierdza, albo przeproś. Tym kłamstwem jedynie sam się zaorałeś. Nigdy nie broniłem Ratona z uwagi na paszport, nie pisałem o nim, że jest dobrym i pewnym bramkarzem czy udanym transferem. To rzekome bronienie polegało tylko na obalaniu Twoich wizji, jakoby był najgorszym bramkarzem w historii Wisły, a Broda lepszym od niego golkiperem i próbach wciskania go na siłę do składu.

Szkoda, że przez być może takich podpowiadaczy jak Ty Królewski postanowił wydać pieniądze na przedłużenie mu kontraktu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując