|
Meczu niestety nie było mi dane oglądać, ale rozdawanie punktów na własnym stadionie z kelnerami już chyba przerabialiśmy w zeszłym sezonie.
Teraz obyśmy odpadli jak najszybciej z WSZYSTKICH pucharów, żeby kopacze nie mieli rozterek, w którym meczu dać trochę z wątroby, a w którym nie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.07.2024 o godz. 17:34.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|