Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 28.07.2024, 17:20
1. No to Kazek ich zmotywował w przerwie , wyszli totalnie zdekoncentrowani , najpierw Colley prawie strzelił samobója z 30 metrów , potem drzemka Biedrzyckiego i czerwona kartka
2. O Kutwie można by napisać całego posta , ale takiego drewna to dawno nie widziałem. Gość gra cały czas jednostajnie , na wyprostowanych nogach , same straty. Młody chłopak , a brak jakiejkolwiek ikry , werwy w grze , cały czas snucie się po boisku. Naprawdę konieczność posiadania Młodzieżowca na placu będzie dla nas problemem w tym sezonie.
3. Ostatnie 15 minut , Mikulec i Jaroch mocno wyeksploatowani , jeszcze grający z kartką , czemu nie wpuścił Kiakosa , który mógł coś wnieść do tego meczu
4. Zwoliński w dwóch meczach pokazał ,że jest totalnie bez formy.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 28.07.2024 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując