|
Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?
Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach?
Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne.
Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni.
/sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie.
|