Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.07.2024, 16:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.

Wajcha przestawiona, radzę się przyzwyczajać do takich sytuacji, bo kardynalne błędy takich zawodników wynikłe z ich dużych piłkarskich ograniczeń jeszcze nie raz będą kosztować nas punkty. Najsmutniejsze, że jeszcze płacimy za to nieraz naprawdę duże pieniądze w naszej obecnej sytuacji wykupując ich z innych klubów. Niestety, Królewski jest bardzo słabym i zagubionym właścicielem.
a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?

Markus przestań bredzić
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując