Jaroo1 napisał(a):

|
Mecz w pięknym starym hiszpańskim stylu. W pucharach się trzeba starać w lidze nie, w pucharach wychdzi w lidze nie, mecz tragiczny poziomem, czerwona kartka wpadła, remis. Czego chcieć więcej? Zagraliśmy po hiszpańsku
|
bredzisz
żeby nie powiedzieć .......isz