Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 28.07.2024, 16:53
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Agresywny Chomik :

Tak jassssne, Legia Warszawa nie była w stanie pogodzić gry w Europie z walką o MP po jego zdobyciu, za to my po zajęciu 10 miejsca w 1 lidze, jesteśmy w stanie pogodzić grę w Europie i walkę o awans
A co mnie Legia Warszawa obchodzi, odważny jesteś przytaczajac Legie jako jakis wzór na tym forum?
A moze jesteś kibicem druzyny z Wawy i tak tylko tu wpadasz? W sumie to mialoby sens.

My nie mamy w tym momencie druzyny ktora moze powalczyc o awans.

Tą lige wygrywa lub przegrywa się na Wiosne. My jestesmy w trakcie budowy drużyny a to moze potrwać jeszcze pare miesiecy, musimy jakos odpalic Mlynskich tego świata, zgrać to co mamy, nie stracić za dużo do czołówki - a w przerwie zimowej zrobic 1-2 jakosciowe transfery tam gdzie najwiekszy pozar i dopiero wtedy grać o awans.

Przyklad dzisejszego meczu z Polonią to przeglad kadr, Mlynski, Starzynski, Sapała, Kutwa to nie są gracze na gre o awans, co dzis udowodnili.
Ja rozumiem ze kazdy dostanie szanse ale trzeba ich powoli wypozyczac...

A ze więcej pogramy w pucharach i ktos sie przy okazji wypromuje ? No faktycznie problem xD
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując