Markus napisał(a):

Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.
.
|
Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.