Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 28.07.2024, 16:45
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.
.
Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując