|
Sorry, Markusie.
Ilekroć powtórzysz że skoro raz napisałem, że wszystkie moje teksty o Omranim były cytatami to nie mam prawa w żadnym z nich napisać swojej opinii dajesz świadectwo złej woli.
Nie wysilaj się na odpowiedź.
Wiesz co było cytatem, a co opinią.
Udając że tego nie dostrzegasz pokazujesz że jesteś manipulantem.
Za coś takiego w realu dostałbyś po ryju.
Przyjmij więc że dostałeś po ryju i przestań drążyć temat.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|