|
Zwolinski juz w Rakowie pokazywal ze musi miec 3-4 sytuacje zeby strzelic bramke. To nie jest nic nowego, ze marnuje kapitalne sytuacje do strzelenia bramki. Gdyby tego nie robil nadal gralby w Rakowie, i pewnie mial tytul krola strzelcow, a Rakow nie szukalbym po Chorwacjach czy Finlandiach napastnika.
Wiec sie przyzwyczajcie, bo ja np Rakow ogladam regularnie i w poprzednim sezonie ....ica czlowieka brala na to co Zwolinski marnowal.
|