Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.07.2024, 16:24
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Nie. To nie była ani trochę przesada. Nie mam pojęcia, kto wpadł na pomysł, żeby zapłacić za tego klocka, ale to ewidentnie pokłosie (może i słusznej) narracji o zbyt dużej ilości obcokrajowców w Wiśle. No to wyjęliśmy polskiego kopacza z drużyny, która uplasowała się na 14. miejscu, mającej piątą najgorszą defensywę w całej lidze. Brawo.


I nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, jakie będziemy regularnie tracić bramki - długa piłka za plecy wysoko ustawionego kloca - Urygę/Biedrzyckiego, jeden chvj.
W tym meczu kilka razy Polonia tak kontrowała. Podejrzewam że to nie przypadek tylko ich plan taktyczny. Inni też będą to wykorzystywać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując