|
Ja to widze tak:
Postep jest taki ze przy czerwonej kartce nie przegrywamy meczu xD
Pomalutku zaczynamy grac jak na 1 lige przystalo. Czyli proste rozwiazania. No dzisiaj skrzydlowi slabo, a mlynskiemu sie dziwie ze sie znajduje na tym poziomie.
W 1 polowie przeczuwalem czerwona ale bylem pewien ze bedzie to Jaroch.
Trenowac trenowac i jeszcze raz trenowac. Moze w koncu zaskoczy jak juz bedziemy grali co mecz w optymalnym skladzie.
Fajnie ze udalo sie miec ten 1 pkt przy czerwonej kartce. Takie pkt mlga byc potrzebne pozniej do miejsc barazowych
|