Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.07.2024, 16:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie się pomyliłem w kwestii kartek.

Jak pisali że Biedrzycki to taki sam kloc jak Uryga to miałem nadzieję że to przesada. Jednak zobaczyć to uwierzyć. Jeszcze za niego zapłaciliśmy

Z pozytywów - remis mimo gry w osłabieniu. Jakiś postęp jest.
Nie. To nie była ani trochę przesada. Nie mam pojęcia, kto wpadł na pomysł, żeby zapłacić za tego klocka, ale to ewidentnie pokłosie (może i słusznej) narracji o zbyt dużej ilości obcokrajowców w Wiśle. No to wyjęliśmy polskiego kopacza z drużyny, która uplasowała się na 14. miejscu, mającej piątą najgorszą defensywę w całej lidze. Brawo.


I nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, jakie będziemy regularnie tracić bramki - długa piłka za plecy wysoko ustawionego kloca - Urygę/Biedrzyckiego, jeden chvj.
Odpowiedz cytując