Markus napisał(a):

Skoro Kiss i Duarte nie załapali się nawet na ławkę, naprawdę są aż tak słabi, że lepszym rozwiązaniem było wystawienie od pierwszej minuty grającego totalny piach Młyńskiego?
|
Moskal to wyraźnie powiedział. Trenują indywidualnie. Nie są gotowi do gry.