|
Jeżeli z tej drużyny odejdzie Rodado to kompletnie nie będzie komu strzelać bramek. To najbardziej boli że cała ofensywa opiera się o jednego gracza. Do pomocy trzeba 2/3 gości co potrafią coś zrobić z piłką przy nodze. Gratuluję transferu Zwolińskiego kto tego gościa tu chciał?
|