E, na moje to jest trochę zwrotniejszy, a ten faul na czerwo to bardziej była debilna decyzja - bo nagle wpadł na genialny pomysł by spróbować obiec napastnika za jego plecami od drugiej strony i wypierdzielił się na jego tyły nóg. Bardziej łeb zawinił, niż zwrotność. A podanie przeciwnika to było ciasteczko
