Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.07.2024, 15:59
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda
Tylko w sytuacji kiedy młodzieżowiec dostaje czerwo nie trzeba wprowadzać kolejnego
Co do meczu: trzeba było zmienić tak wiele żeby zmieniło się tak niewiele
Btw, naprawdę chciałbym poznać nazwisko tego, który uznał że Biedrzycki ze swoją zwrotnością i szybkością będzie się nadawał do naszego grania wysoko ustawiona linia obrony ...
Pewnie się pomyliłem w kwestii kartek.

Jak pisali że Biedrzycki to taki sam kloc jak Uryga to miałem nadzieję że to przesada. Jednak zobaczyć to uwierzyć. Jeszcze za niego zapłaciliśmy

Z pozytywów - remis mimo gry w osłabieniu. Jakiś postęp jest.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując