s1mone napisał(a):

Dodam też, że dobrze by było szybko odpaść z europejskich pucharów.
|
Bzdura, pomijając juz nawet aspekt finansowy dostajemy dodatkowe mecze gdzie rozne warianty, zawodnicy mogą zostac wyprobowani.
Dziś naprzyklad Mlynski rozwial wszystkie watpliwosci co do swojej przydatnosci. Moze Wieczysta ? xD