Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.07.2024, 15:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Carbo - wbrew majaczeniom niektórych tutaj - jest aktualnie nie do zastąpienia. Bez niego nie mamy środka pola.

Młyński zagrał - jak na niego - dobry mecz, Starzyński zrobił najlepszą akcję - znarnowaną przez Zwolińskiego.

Moskal nie trafił ze składem i chyba następnym razem nowi skrzydłowi będą przynajmniej na ławce.

Jak na to co graliśmy - remis to dobry wynik.
To nie kwestia nietrafienia ze składem. Gdyby dzisiejsza boiskowa kadra miała być naszą ostateczną, gramy o miejsce w dolnej połówce. Starzyński grał w innej fazie meczu, odebrał wysoko piłkę i musiał tylko celnie podać. To potrafi. Niestety, w 99% przypadków w przeszłości, kiedy grał od początku, zawodził.

Na dłuższą metę sam Carbo również nie zmieni naszej sytuacji... Polonia nie była zbyt wymagającym przeciwnikiem.
Odpowiedz cytując