wolfy napisał(a):

Carbo - wbrew majaczeniom niektórych tutaj - jest aktualnie nie do zastąpienia. Bez niego nie mamy środka pola.
Młyński zagrał - jak na niego - dobry mecz, Starzyński zrobił najlepszą akcję - znarnowaną przez Zwolińskiego.
Moskal nie trafił ze składem i chyba następnym razem nowi skrzydłowi będą przynajmniej na ławce.
Jak na to co graliśmy - remis to dobry wynik.
|
To nie kwestia nietrafienia ze składem. Gdyby dzisiejsza boiskowa kadra miała być naszą ostateczną, gramy o miejsce w dolnej połówce. Starzyński grał w innej fazie meczu, odebrał wysoko piłkę i musiał tylko celnie podać. To potrafi. Niestety, w 99% przypadków w przeszłości, kiedy grał od początku, zawodził.
Na dłuższą metę sam Carbo również nie zmieni naszej sytuacji... Polonia nie była zbyt wymagającym przeciwnikiem.