Szneka napisał(a):

|
35 ludzi w kadrze. zabrakło Carbo i zespół nie istnieje. Ci którzy mieli nas pociągnąć Rodado Jaroch Sapała dziś tragicznie. Sukiennicki po 3 dobrych meczach dziś równie tragiczny. Kutwa grał ? Stracone 2 pkt z drużyną, która jest kandydatem do spadku. Wstyd
|
Carbo - wbrew majaczeniom niektórych tutaj - jest aktualnie nie do zastąpienia. Bez niego nie mamy środka pola.
Młyński zagrał - jak na niego - dobry mecz, Starzyński zrobił najlepszą akcję - znarnowaną przez Zwolińskiego.
Moskal nie trafił ze składem i chyba następnym razem nowi skrzydłowi będą przynajmniej na ławce.
Jak na to co graliśmy - remis to dobry wynik.