Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.07.2024, 15:34
Szneka napisał(a):Wyświetl post
35 ludzi w kadrze. zabrakło Carbo i zespół nie istnieje. Ci którzy mieli nas pociągnąć Rodado Jaroch Sapała dziś tragicznie. Sukiennicki po 3 dobrych meczach dziś równie tragiczny. Kutwa grał ? Stracone 2 pkt z drużyną, która jest kandydatem do spadku. Wstyd
Carbo - wbrew majaczeniom niektórych tutaj - jest aktualnie nie do zastąpienia. Bez niego nie mamy środka pola.

Młyński zagrał - jak na niego - dobry mecz, Starzyński zrobił najlepszą akcję - znarnowaną przez Zwolińskiego.

Moskal nie trafił ze składem i chyba następnym razem nowi skrzydłowi będą przynajmniej na ławce.

Jak na to co graliśmy - remis to dobry wynik.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując