Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.07.2024, 15:33
Wstyd , po prostu wstyd, mozma zapierdalac w PP , mozna grac jak rwny z rownym z rapidem , nie mozna wygrac z jakas polamatorska Poloni , mamy prolog dalszej walki o awans , mizerie to ia dzis mialem na obiad
Odpowiedz cytując