Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.07.2024, 15:33
Ale to nie rozumiem, o co Wam chodzi?


Zajęliśmy w zeszłym sezonie 10 miejsce w lidze. Sporo ludzi odeszło, graczy za miliony nie ściągnęliśmy to mamy wszystko wygrywać?


Taki będzie kolejny sezon, granie w kratkę na 8-10 miejsce. W najbardziej pozytywnym scenariuszu to baraże.
Pomijam orkę na 3 frotnach tym samym składem i kwestie przemęczenia, kontuzji etc.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując