|
Ale to nie rozumiem, o co Wam chodzi?
Zajęliśmy w zeszłym sezonie 10 miejsce w lidze. Sporo ludzi odeszło, graczy za miliony nie ściągnęliśmy to mamy wszystko wygrywać?
Taki będzie kolejny sezon, granie w kratkę na 8-10 miejsce. W najbardziej pozytywnym scenariuszu to baraże.
Pomijam orkę na 3 frotnach tym samym składem i kwestie przemęczenia, kontuzji etc.
|