Markus napisał(a):

|
Moskal nie trafił z ustawieniem, wydaje się, że o wiele lepszym rozwiązaniem było wystawienie Rodado w roli ofensywnego pomocnika, a z przodu Zwolińskiego.
|
Być może Moskal to planuje w 2 połowie. Nie wiemy w jakiej formie fizycznej jest Zwoliński po meczu 3 dni temu. Ogólnie jestem ciekaw Wisły po serii 8 spotkań rozgrywanych co 3 dni.