|
Gramy nieporadnie. Niedokladnie, zly timing. Jaroch do zmiany, bo jest zagotowany i pachnie czerwem. Rownie nieporadny jak on Mlynski.
Poza tym brakuje nam tempa gry. Baena jak zwykle bez dosrodkowania. Niech on schodzi w pole karne i tam krotko odgrywa, bo kazda jego wrzutka to w najlepszym razie rzut rozny.
|