Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.07.2024, 00:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.
Nie no, żeby było jasne. Gdyby Kazek wystawił go dziś na 6 oczekując, że będzie grał to co Carbo, byłbym mocno zaskoczony i raczej negatywnie. Zresztą wypowiedź z konfy na temat Krzyżana pokazuje, że Moskal ma dużo bardziej realne podejście do rzeczywistości i oceny sytuacji niż Rude, więc nie sądzę, żeby coś takiego się wydarzyło.

Miałem na myśli bardziej grę na 8 zwłaszcza w sytuacji oblężenia bramki przeciwnika kiedy nie ma gry box2box na wysokiej intensywności. Natomiast przydaje się ktoś, kto solidnie jebnie z dystansu.

Oczywiście najlepiej dla Kutwy byłoby obecnie rozegrać pełny sezon w III lidze próbując tam grać to co Carbo jeśli kiedykolwiek ma zbliżyć się do jego poziomu. Nie zmienia to faktu, że strzał z dystansu to walor, który ma, a którego Marc już raczej nigdy miał nie będzie.
Odpowiedz cytując