Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.07.2024, 21:07
kbr napisał(a):Wyświetl post
Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.

Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta.
Ekhm ekhm GKS Katowice / Lechia Gdansk.

Jak mogą niech grają w pucharach jak najdluzej.

W miedzyczasie w lidze trener Moskal oceni kogo warto przytrzymac a kto na wypożyczenie albo out.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując