kbr napisał(a):

Początek sezonu, byle to przepchać. 3 punkty w jakimkolwiek stylu.
Nie podzielam zdania niektórych, że niby "awans robi się na wiosnę". To jest liga i tutaj każdy punkcik jest ważny. Zdobyty w lipcu, czy w maju wazy tyle samo. Dlatego trzeba od razu ruszyć z kopyta.
|
Ekhm ekhm GKS Katowice / Lechia Gdansk.
Jak mogą niech grają w pucharach jak najdluzej.
W miedzyczasie w lidze trener Moskal oceni kogo warto przytrzymac a kto na wypożyczenie albo out.