|
@Cymes, a mało było takich co w rezerwach/juniorach walili takie bramki?
Plewka jak miał 18 lat to strzelał gole z dystansu jak w lidze mistrzów, i co z tego?
Kutwy nie skreślam, nie mam o nim wyrobionego żadnego zdania, jak wchodził na wiosnę to raczej tylko po to by wygrywać główki. Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.
|