Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.07.2024, 20:35
@Cymes, a mało było takich co w rezerwach/juniorach walili takie bramki?

Plewka jak miał 18 lat to strzelał gole z dystansu jak w lidze mistrzów, i co z tego?

Kutwy nie skreślam, nie mam o nim wyrobionego żadnego zdania, jak wchodził na wiosnę to raczej tylko po to by wygrywać główki. Musi zacząć brać grę na siebie jeśli chce u nas zaistnieć.
Odpowiedz cytując