Kutwa to na dzień dzisiejszy jakieś 15000 minut na boisku i 200 meczy mniej w seniorskiej piłce niż Carbo. Z tym nie sposób polemizować, ale ma coś czego tragicznie brakuje naszej pomocy. Takie pierd0lnięcie spod dużego palca, że zwłaszcza na szóstce to trzeba się chyba cofnąć do Taty, żeby zobaczyć coś takiego.
Próbka możliwości dla tych, którzy nie śledzili rezerw w zeszłym sezonie.
https://www.youtube.com/live/2sme9us...6AqUujN&t=1705
Polonia raczej na bank postawi autobus. Pożyjemy zobaczymy, ale trochę sobie obiecuję po chłopaku, że parę razy w sezonie pomoże nam przepychać te autobusy. Jutro być może będzie miał pierwszą okazję.