|
Ja uwazam ze Sukiennicki, Duarte (Kiss) i Rodado będą się fajnie wymieniać pozycjami podczas meczu, przed tą trójka Zwolinski. To na papierze najmocniejsze ustawienie, oczywiscie kartki, kontuzje, terminarz etc spowodują mecze gdzie z przodu zagra tylko Rodado lub Zwolinski i tak vs Polonia uwazam ze wyjdziemy na 1 napastnika.
Malinowy król malowanych róż
|