pepe72 napisał(a):

|
Sukiennicki odbił się od Rakowa. Więc wątpię by go ktoś kupił teraz z Wisły. Ale oczywiście fajne by było by pozamiatał 1- ligę w tym sezonie.
|
2 lata to dla zawodnika w wieku Sukiennickiego przepaść.
Jakuba Modera od ostatniego meczu z Odrą Opole w 1 lidze od debiutu w Premier League dzieliło tyle co Sukiennickiego od treningów w Rakowie do debiutu w el. LE.
Niemniej nie sądzę że jeszcze w te wakacje zmieni klub. Na pewno trafi jednak do notesów wielu skautów.