Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 27.07.2024, 07:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Sukiennicki odbił się od Rakowa. Więc wątpię by go ktoś kupił teraz z Wisły. Ale oczywiście fajne by było by pozamiatał 1- ligę w tym sezonie.
2 lata to dla zawodnika w wieku Sukiennickiego przepaść.

Jakuba Modera od ostatniego meczu z Odrą Opole w 1 lidze od debiutu w Premier League dzieliło tyle co Sukiennickiego od treningów w Rakowie do debiutu w el. LE.

Niemniej nie sądzę że jeszcze w te wakacje zmieni klub. Na pewno trafi jednak do notesów wielu skautów.
Odpowiedz cytując