wierność83 napisał(a):

|
Te kary wszystkie raczej wpisane w planowane koszty więc nie ma co robić większej dramy. Mówił wczoraj JK w wywiadzie, że po prostu kary będą i trzeba je zaakceptować.
|
Jak nie ma?
Za te pieniądze można byłoby sprowadzić kolejnego Omraniego, albo trzech...