Karherop napisał(a):

Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.
Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8.
|
Moskal nie rozwinął myśli na temat zawodnika środka pola, poza tym, ze potrzebuje kogoś doświadczonego, gotowego do gry od zaraz, kto będzie mocnym punktem Wisły. Pytanie czy brakuje mu jakości w kreacji (na co liczę) czy chciałby lepszą wersję Sapały. Wkrótce się przekonamy jak często będzie chciał korzystać z wariantu z 2 napastnikami, ale gdyby przyszedł jakiś naprawdę sensowny ofensywny pomocnik, byłoby miejsce i dla niego i Carbo i Sukiennickiego.