Markus napisał(a):

Teraz drugi kabarecik Framata:
No to spójrzmy na szerszy kontekst. Post z 18.03.2024, godz. 11:26
Więc teraz sformułowanie "taki trochę starszy i grubszy Sobczak" napisały krasnoludki, jakiś inny Fra Mat, czy właśnie znów przyznałeś, że wtedy bezczelnie kłamałeś pisząc, iż w Twoich wpisach nie ma osobistego stanowiska, a wszelkie uwagi były cytatami z for internetowych i mediów w Rumunii?
Albo, albo.
|
Zacytowałem ci mój post, w którym pisałem o "grubszym Sobczaku".
Ty zaś dalej się upierasz, wbrew faktom, że to był cytat.
Powiedzieć głupi, to nic nie powiedzieć.