Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95340
Stary 26.07.2024, 18:28
Markus napisał(a):Wyświetl post
Teraz drugi kabarecik Framata:
No to spójrzmy na szerszy kontekst. Post z 18.03.2024, godz. 11:26

Więc teraz sformułowanie "taki trochę starszy i grubszy Sobczak" napisały krasnoludki, jakiś inny Fra Mat, czy właśnie znów przyznałeś, że wtedy bezczelnie kłamałeś pisząc, iż w Twoich wpisach nie ma osobistego stanowiska, a wszelkie uwagi były cytatami z for internetowych i mediów w Rumunii?

Albo, albo.
Zacytowałem ci mój post, w którym pisałem o "grubszym Sobczaku".
Ty zaś dalej się upierasz, wbrew faktom, że to był cytat.

Powiedzieć głupi, to nic nie powiedzieć.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując