Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95337
Stary 26.07.2024, 17:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ad. 1
Najprawdopodobniej miałem rację.
Przyjrzyjmy się tej sytuacji.
- Rude patrzy z niedowierzaniem na boisko, jak jego drużyna bije głową w mur.
- Jop mu cos pokazuje na boisku i mówi do Rude.
- Rude wydaje się nie słuchać i coś analizuje ze swoim asystentem.

Puśćmy wodze fantazji: co mógł powiedzieć Jop, na co Rude zareagował obojętnością?
- Patrz jak tam fajnie trawa rośnie.
- Trenerze, z którym z tych piłkarzy idziemy dziś na kolację?
- Tamten zawodnik rywala z zabrudzoną koszulką źle założył korki.
- Trenerze, rywal ustawił się w sposób, w jaki zazwyczaj na Wisłę inne drużyny się ustawiają. Można byłoby na to odpowiedzieć tak.... w polskiej I lidzie to zadziała.

Którą opcję wybierasz?

Fra Mat dalej kręci własny film i rozwija sobie własną fabułę. O scenie na linii Rude-Jop pisał wówczas na przykład tak:

Fra Mat napisał(a):
widać było jak Jop coś mu tłumaczył (w mojej opinii - co mamy grać z taką drużyną jak Arka)
Fra Mat napisał(a):
Jop podchodzi do Rude i chce mu coś pokazać, co się dzieje na boisku, ale ten zdaje się go w tym momencie ignorować. Mowa ciała Rude brzmi: nie, nie, nie masz racji.
Teraz dalej układa im dialogi, których nie słyszał Szkoda, że nie mieści się w nich na przykład sytuacja, iż Jop mógł wtedy zagadać Rude choćby: "czekamy ze zmianą gracza X jeszcze 5 minut?" Albo "czy gracz Y ma już iść na rozgrzewkę czy jeszcze nie?"

Gdzieżby, bo to już nie spełnia odgórnego założenia scenariusza, który miał pokazywać, że ten wstrętny Rude permanentnie nie słucha Jopa (przy jednym z wcześniejszych meczów już też coś takiego sugerował). Nie słucha, bo pokazuje to niezbicie analiza mowy ciała dokonana przez Framata! Ta interpretacja nie może przecież kłamać i nie jest tendencyjnie napisana pod z góry założoną tezę!

Teraz drugi kabarecik Framata:

Fra Mat napisał(a):
Pokaż mi teraz, gdzie tu jest napisane, że to cytat z jakiejś strony w Rumunii, albo mnie przeproś.
No to spójrzmy na szerszy kontekst. Post z 18.03.2024, godz. 11:26
Fra Mat napisał(a):
wszelkie uwagi o Omranim cytowałem z for internetowych i mediów w Rumunii.
Nie ma tam mojego osobistego stanowiska.
Więc teraz sformułowanie "taki trochę starszy i grubszy Sobczak" napisały krasnoludki, jakiś inny Fra Mat, czy właśnie znów przyznałeś, że wtedy bezczelnie kłamałeś pisząc, iż w Twoich wpisach nie ma osobistego stanowiska, a wszelkie uwagi były cytatami z for internetowych i mediów w Rumunii?

Albo, albo.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.07.2024 o godz. 17:24.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując