Arked napisał(a):

|
Sukiennicki nakryje czapką Goku kiedy strzeli więcej niż 11 goli i zaliczy więcej niż 3 asysty (lub 16 goli i 10 asyst jak sezon wcześniej w Podbeskidziu). Nie odpływajmy póki co z tym Sukiennickim bo póki co nic konkretnego u nas nie zrobił.
|
Bardzo dużo zrobił, choćby to czego nie zrobił Gogół. Mianowicie, mając piłkę pierwsze o czym myśli to jak grać do przodu z korzyścią dla drużyny, a nie pozbyć się piłki nie biorąc żadnej odpowiedzialności. To są na razie trzy mecze, ale taką postawą może zarazi resztę do odważniejszej gry. W pierwszej połowie przegapiliśmy wiele okazji do kontry, przez bojaźliwość i asekuranctwo. Lepiej zaryzykować w przodzie i nawet stracić piłkę tam, niż niby szanując piłkę grać do tyłu wsadzając obrońców na minę. Gogół wczoraj raz minął trzech Austriaków biegnąc w stronę własnej bramki, kabaret
