FraMat napisał(a):

Dokładnie, zabrakło pitbula w środku, który przeszkadzałby drugiej linii Rapidu w dochodzeniu do takich sytuacji, po jakich padły dwa gole.
Poza tym, czy Sukiernnicki nie może grać na pozycji Carbo?
Na pewno nie jest gorszy, a dodatkowo ma dynamikę.
|
w SSW grywał jako def pom
w Rakowie to on nie miał szans na granie, Papszun nie wystawia młodych w składzie
a Sukiennicki podjął jedyną słuszną decyzję o odejściu bo nie miał szansy na grę w tym układzie personalnym