Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 26.07.2024, 15:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, zabrakło pitbula w środku, który przeszkadzałby drugiej linii Rapidu w dochodzeniu do takich sytuacji, po jakich padły dwa gole.

Poza tym, czy Sukiernnicki nie może grać na pozycji Carbo?
Na pewno nie jest gorszy, a dodatkowo ma dynamikę.
w SSW grywał jako def pom

w Rakowie to on nie miał szans na granie, Papszun nie wystawia młodych w składzie
a Sukiennicki podjął jedyną słuszną decyzję o odejściu bo nie miał szansy na grę w tym układzie personalnym
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując