sevenheaven napisał(a):

sytuacja z Łasickim to komedia, sporo osób myśli, że on nadal leczy poprzednią kontuzje.. nie on wyzdrowiał, ale znowu się uszkodził przed sezonem no kto by się spodziewał?
|
Myślę że większość ludzi osób już dawno spisała go na straty i nie liczy w kadrze.