emjot napisał(a):

|
to dokładnie jak z Cebanu i Jovaniciem, zwłaszcza tym drugim, który z tego co pamiętam sądził się z nami o kasę i oszywiście musieliśmy mu ją potem oddać z %
|
Z Cebanu sobie coś pomyliłeś, jego po dwóch latach kupil od nas Rubin Kazan, Wisła na jego zatrudnieniu nie straciła, dużo nie pograł ale był bardzo młodym bramkarzem