emjot napisał(a):

przecież nie odejdą "za darmo" - nie możesz wywalić piłkarza bo .. tak
mają kontrakt, a znajdź klub kto da Młyńskiemu czy Fazlagiciowi taki kontrakt jak ma w Krk
dlatego jedyny sposób na pozbycie się ich to rozwiązanie kontraktu za porozumieniem czytaj za wypłacenie odpowiedniej części uposażenia, które pozostało do końca kontraktu
|
Mogliby odejść jak Krzyżanowski albo jakiś klub mógłby zgodzić się płacić tyle samo, a Wisła nic by nie chciała za przekazanie karty. Tak sobie pomarzyłem w słoneczny piątek.
Wiem, że nie można kopacza z ważnym kontraktem wystawić za drzwi i przestać mu płacić, wielokrotnie tonowałem tu radość kolegów, którym się wydawało, że rozwiązanie kontraktu tzn. podali sobie ręce i kopacz grzecznie wyszedł z pustymi kieszeniami i spuszczoną głową.