Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24073
Stary 26.07.2024, 12:39
emjot napisał(a):Wyświetl post
przecież nie odejdą "za darmo" - nie możesz wywalić piłkarza bo .. tak
mają kontrakt, a znajdź klub kto da Młyńskiemu czy Fazlagiciowi taki kontrakt jak ma w Krk

dlatego jedyny sposób na pozbycie się ich to rozwiązanie kontraktu za porozumieniem czytaj za wypłacenie odpowiedniej części uposażenia, które pozostało do końca kontraktu
Mogliby odejść jak Krzyżanowski albo jakiś klub mógłby zgodzić się płacić tyle samo, a Wisła nic by nie chciała za przekazanie karty. Tak sobie pomarzyłem w słoneczny piątek.
Wiem, że nie można kopacza z ważnym kontraktem wystawić za drzwi i przestać mu płacić, wielokrotnie tonowałem tu radość kolegów, którym się wydawało, że rozwiązanie kontraktu tzn. podali sobie ręce i kopacz grzecznie wyszedł z pustymi kieszeniami i spuszczoną głową.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 26.07.2024 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując