|
Zespół musi wykreować sobie lidera środka pola pod nieobecność Carbo. Hiszpan jest co raz starszy, spodziewam się że w końcu zaczną go niestety dopadać kontuzje.
Jeśli do zespołu nie dojdzie takowy zastępca (o czym nieśmiało wspomina Moskal) to dla mnie kwestia czasu jest aż Sukiennicki wejdzie w jego buty. W Stali grał głównie właśnie na pozycjach 6/8.
|