Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 26.07.2024, 12:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Polonia dokonała wielu wzmocnień, ale póki co to raczej skład bez ładu i składu. Sądzę że ich trener wyleci jeszcze w czasie rundy jesiennej, bo nie ma zbyt wysokich notowań.

Na tym etapie liczą się tylko 3 punkty.

Pytanie tylko kto zastąpi Carbo i wyjdzie jako młodzieżowiec. Albo to będzie Kutwa, albo Moskal nas czymś zaskoczyć.

Fajnie byłoby zobaczyć debiut Duarte lub Kissa.
oglądałem ich tak ze 20 minut meczu ze Zniczem (więcej nie dałem rady)
typowa młócka ligowa
jak stracimy z nimi punkty to ja... :(
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując