Szneka napisał(a):

|
Ten Tupta to pojechał w tym roku na Euro
|
wiem
nawet zagrał w dogrywce z Anglią
ale pisząc o (starych i nie) Słowakach u nas
nie odnoszę się do tego co się stało z nimi potem, tylko konkretnie u nas
a u nas był dramatycznie słaby
zresztą wtedy wszyscy tacy byli...