emjot napisał(a):

a jak tu podejść do starych/lub nie Słowaków
Cikos nie bardzo
Skvarka złom
Singlar ok, choć był strasznie wolny
Penksa ok
Tupta dramat
Kostal miewał przebłyski, ale tylko przebłyski
Trabalik no nie tylko nie to
|
Ten Tupta to pojechał w tym roku na Euro