|
Była szansa na pozbycie się etatowego ławkowicza Łasickiego w lecie, to nie, bo my naszych nie zostawiamy w potrzebie (a przecież Łasicki nie miał poważnej kontuzji typu zerwane ACLe, tylko operację łąkotki).
Jakoś nigdy to nie działa w drugą stronę i są takie Fazlagice, dymające nas na spore pieniądze, w zamian dając absolutne zero.
Kontrakt Urygi to wiadomo, dla niego fundusz emerytalny, dla nas jeszcze 2 lata utrzymywania gracza, który w tym momencie może by się łapał na II/III ligę.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|