Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24068
Stary 26.07.2024, 11:39
Była szansa na pozbycie się etatowego ławkowicza Łasickiego w lecie, to nie, bo my naszych nie zostawiamy w potrzebie (a przecież Łasicki nie miał poważnej kontuzji typu zerwane ACLe, tylko operację łąkotki).

Jakoś nigdy to nie działa w drugą stronę i są takie Fazlagice, dymające nas na spore pieniądze, w zamian dając absolutne zero.

Kontrakt Urygi to wiadomo, dla niego fundusz emerytalny, dla nas jeszcze 2 lata utrzymywania gracza, który w tym momencie może by się łapał na II/III ligę.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując