Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24067
Stary 26.07.2024, 11:27
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ja miałem na myśli, że odchodzą nawet za darmo i od sierpnia kosztują nas zero, a nie że odchodzą i musimy im za to zapłacić np. po 200 tys albo więcej jak im zostały 2 lata. O tym, że ktoś miałby nam za nich zapłacić choćby czapkę gruszek nawet nie marzę.
Chociaż.. Kwiecień mógłby być tak miły po raz kolejny.
przecież nie odejdą "za darmo" - nie możesz wywalić piłkarza bo .. tak
mają kontrakt, a znajdź klub kto da Młyńskiemu czy Fazlagiciowi taki kontrakt jak ma w Krk

dlatego jedyny sposób na pozbycie się ich to rozwiązanie kontraktu za porozumieniem czytaj za wypłacenie odpowiedniej części uposażenia, które pozostało do końca kontraktu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując