doktor granat napisał(a):

Ja miałem na myśli, że odchodzą nawet za darmo i od sierpnia kosztują nas zero, a nie że odchodzą i musimy im za to zapłacić np. po 200 tys albo więcej jak im zostały 2 lata. O tym, że ktoś miałby nam za nich zapłacić choćby czapkę gruszek nawet nie marzę.
Chociaż.. Kwiecień mógłby być tak miły po raz kolejny.
|
przecież nie odejdą "za darmo" - nie możesz wywalić piłkarza bo .. tak
mają kontrakt, a znajdź klub kto da Młyńskiemu czy Fazlagiciowi taki kontrakt jak ma w Krk
dlatego jedyny sposób na pozbycie się ich to rozwiązanie kontraktu za porozumieniem czytaj za wypłacenie odpowiedniej części uposażenia, które pozostało do końca kontraktu