|
Gramy u siebie i wypadałoby zmazać plamę z zeszłego sezonu, gdzie punkty na R22 rozdawaliśmy jak kelnerzy.
Z grą i zaangażowaniem, jakie pokazaliśmy z Rapidem, nie obawiam się o mecz z żadną drużyną ligową, o ile oczywiście postawa i przede wszystkim zaangażowanie będą na tym samym poziomie.
U siebie trzeba wygrywać, na wyjazdach jeśli nie wygrywać, to chociaż remisować, wtedy awans będzie jak najbardziej możliwy.
3-1 Rodado x2, Zwoliński
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|